Dzień Wolnego Oprogramowania

W dniu 15. września 2007 na całym świecie obchodzony będzie Dzień Wolnego Oprogramowania. Polska edycja odbędzie się w dwóch miastach: w Krakowie, na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Reymonta 4, oraz we Wrocławiu, w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 11-12.
Na czas obu spotkań organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w postaci wykładów, warsztatów i pokazów multimedialnych. Każdy będzie miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Początkujący pod okiem doświadczonych użytkowników będą mieli możliwość zdobyć podstawową wiedzę na temat Wolnego Oprogramowania. Zaś zaawansowani użytkownicy Wolnego Oprogramowania będą mieli możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z wysokiej klasy specjalistami.

Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się czegoś o Wolnym Oprogramowaniu, zobaczyć je w działaniu lub po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie, ten dzień przygotowujemy właśnie dla Ciebie! Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Przyjdź i przekonaj się jakie korzyści daje używanie Wolnego Oprogramowania.

Wstęp wolny, a dodatkowo dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji: www.sfd.org.pl

źródło: linux.pl 

Advertisements

0 Responses to “Dzień Wolnego Oprogramowania”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: